Duyurular

FAKÜLTEMİZDE YAPILACAK OLAN ALAN VE DERECE TESPİT SINAVI HAKKINDA DUYURU

Alan ve Derece Tespit Değerlendirme Sınavına Alınacak Aday Listesi ve Sınav Bilgileri:

Sıra No

Adı Soyadı

Uyruğu

Sınav Günü ve Yeri

1

Abdulghanı MOUNIR

SURİYE

 

 

 

 

 

 

Sınav Tarihi:

21 Ekim 2020

 

Sınav Saati:

10:00

 

Sınav Yeri:

Gazi Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Dekanlık Toplantı Salonu

 

2

Adil ELSEYLI

TÜRKİYE

3

Ahmad Abdellazız ALMAHMOUD

TÜRKİYE

4

Ahmad MASRI

SURİYE

5

Anas ALMASRI

SURİYE

6

Baraa ABDALLA

TÜRKİYE

7

Bassam ALZEIN

SURİYE

8

Dıma QURABI

SURİYE

9

Deema Abo ALJOUD

SURİYE

10

Ghıyas HAJ AHMAD TAHA

SURİYE

11

Halil HILVANI

SURİYE

12

Huda AL TALEB

SURİYE

13

Isam DIYAB

SURİYE

14

M.Saad NAKKAR

SURİYE

15

Mohamad HAMO

SURİYE

16

Moustafa SABAO

SURİYE

17

Muhammed Eyad TARRAB

TÜRKİYE

18

Muhammed SABBAG

SURİYE

19

Muhammed Talal BRIJE

SURİYE

20

Osama ALMOHAMMAD ALNASSER

SURİYE

21

Shahd DEHNA

SURİYE

22

Tıser ALHAMOUD

TÜRKİYE

 

SINAVA GİRECEK ADAYLARIN DİKKATİNE!

• Bu liste, adayların diplomalarındaki adı ve soyadları kullanılarak oluşturulmuştur.

• Adaylar sınava gelirken Nüfus cüzdanı/T.C. Kimlik Kartı veya süresi geçerli pasaportun aslını, onaylı diploma örneği ve onaylı diploma çevirisini yanlarında getirmek zorundadır.

• Nüfus cüzdanının soğuk damgalı, adayın sınav görevlilerince kolaylıkla tanınmasını sağlayacak güncel fotoğraflı ve T.C. Kimlik / Y.U. Numaralı olması zorunludur. Zorunlu şeklî özellikleri taşımayan nüfus cüzdanları ile geçerlilik süresi bitmiş pasaport kabul edilmeyecektir.

• Türkiye'de herhangi bir eğitim kurumunda çalışan adayların çalıştıkları kurumdan aldıkları belgeleri ya da uzmanlıklarını gösteren belgeleri de yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

• Adayın sunduğu belgelerdeki kimlik bilgilerinde (adı ve soyadı, doğum tarihi, vb.) herhangi bir farklılık varsa, farklılığın nedeni aday tarafından izah edilmelidir. Beyan edilen bilgilerin sorumluluğu adaylara ait olup gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilen adayların başvuruları geçersiz sayılır.

• Değerlendirmeye girilecek yerlerde araç, gereç ve eşya emanete alınmayacağından adaylar; kablosuz iletişim sağlayan bluetooth vb. cihazlarla; kulaklık, her türlü elektronik/mekanik cihazlar, çağrı cihazı, telsiz, telefon, fotoğraf makinesi vb. araçlar, Cep bilgisayarı ve her türlü bilgisayar özelliği bulunan cihazlar, Silah ve benzeri teçhizat vb. (resmî görevli olanlar dâhil) araç ve gereçleri yanlarında bulunduramayacaklardır.

• Değerlendirme dili Türkçedir. Adayların Türkçe bilmediği durumda adayın getirdiği tercümanla katılması mümkün olup üniversitemiz tarafından görevlendirilen ve ilgili dili bilen bir öğretim elemanı gözlemci olarak komisyona dâhil edilir.

• Değerlendirmeye girecek adayların yüzü, kimlik tespiti sağlayacak şekilde açık olmalıdır. Kimlik ve güvenlik kontrolleri ile değerlendirme işlemlerinin zamanında yapılabilmesi için, adayların belirtilen süreden en az yarım saat önce değerlendirme yerinde hazır bulunmaları gerekir.

• Adayların Üniversitemiz ile yapacakları bütün yazışmalarda T.C. Kimlik/ Y.U. numarası, adı, soyadı, adresi ve imzası bulunmak zorundadır. Faks ya da elektronik posta ile gönderilen dilekçeler işleme alınmaz.

• Adaylar, Alan ve Derece Tespit Değerlendirmesi kapsamında, Üniversitemizin belirlediği değerlendirme ölçütlerine uymak zorundadır. Kurallara uymayan adayların davranışları tutanak altına alınır. Kurallara aykırı davranışta bulunan adayların gerekirse değerlendirmeye devam etmelerine izin verilmez.